Lasnamäel algavad Kiviriku tänava rekonstrueerimistööd

DSCN6260Täna alustatakse Lasnamäel Loopealse asumis Kiviriku tänava sõidu- ning kõnniteede rekonstrueerimistöödega, mille käigus lõpetatakse Kiviriku tänava ning parkimisalade väljaehitamine.

Tööde käigus rajatakse Meeliku tn ja Narva mnt vahelisele 160 meetrisele lõigule äärekividega asfaltbetoonkate sõidu-ja kõnniteedele, korrastatakse haljastus ning paigaldatakse liikluskorraldusmärgistus. Samuti korrastatakse piirkonna elamute rajamise käigus ehitatud sadeveekanalisatsioon ja tänavavalgustus. Ehitatakse välja täiendavad parkimiskohad.

Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe sõnul on kõikvõimalikud elukeskkonna uuendused ja Lasnamäe infrastruktuuri parandamine kindlasti suur samm meie linnaosa liikluskorralduse täiustamiseks ning elanike mugava ja ohutu liikumise tagamiseks. „Meeliku ja Kiviriku tänavatel elavate kodanike jaoks on see kauaoodatud remonditöö, mille käigus arvestatakse ka kohalike elanike poolt saadud tänavalõigu rekonstrueerimise ettepanekute ning soovidega“, lisas Riibe.

Pöörame tähelepanu, et tööde ajal on Kiviriku tänav liikluseks suletud. Juurdepääs on tagatud ainult kohalikule ja teenindavale transpordile, kuid autode parkimine Kiviriku tänaval on keelatud.

Kiviriku tänava taastusremondi objekti töövõtjaks on Lemminkäinen Eesti AS. Ehitustööde lepingujärgne tähtaeg on 14.07.2013.a. Planeeritud tööde maksumus kokku on 335 237 €.

Info allikas: tallinn.ee

Поделись с Другом!

Оставьте отзыв или комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.