Lasnamäe päevad 2022 . Muusika- ja videoetendused viimast korda täna õhtul Pae järvel

Lasnamäe päevad 2022 . Muusika- ja videoetendused viimast korda täna õhtul Pae järvel. Foto allikas: tallinn.ee.
Lasnamäe päevad 2022 . Muusika- ja videoetendused viimast korda täna õhtul Pae järvel. Foto allikas: tallinn.ee.
Lasnamäe päevad 2022. Muusika- ja videoetendused viimast korda täna õhtul Pae järvel. Muusika- ja videoetendused viimast korda täna õhtul Pae järvel. Nii nagu eile õhtul, näeb ka täna Lasnamäel laulvate purskkaevude etendusi, mis algavad kell 20 ja kestavad hilisõhtuni. Lasnamäe päevade laupäevane programm oli täielikult pühendatud taasiseseisvumispäevale. Pühapäeval, 21. augustil on kavas maailmas tuntud klassikalise ja popmuusika hitid ning suurteosed. Lisaks kuuleb ja näeb veidi ka Eesti muusikat ja videokunsti.

“Sel aastal valmistasime Lasnamäe elanike ja külaliste jaoks 9-päevalise Lasnamäe päevade 2022 programmi, milles oleme kavandanud tegevusi igale vanusele ja maitsele. Kui ei jõudnud purskkaevude etendusele eile, siis tasub veel täna külastada Pae parki, kuna see on viimane võimalus, et saada osa ja nautida ainulaadset vee-etendust,” ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

„Kui 20. augusti programm oli mõõdukas ja lugupidav pidades silmas kuupäeva tähtsust, siis 21. augusti õhtul võetakse kõik piirid eest ja rõhk on värvidel, emotsioonidel ja rõõmul. Arvan, et õhtu programm ei jäta külmaks ühtegi külastajat, kes Pae pargist sellel õhtul läbi astuvad ning muusika valik pakub kindlasti äratundmisrõõmu nii noorematele kui vanematele,“ sõnas Eesti Valgus Agentuuri asutaja Caspar Lootsmann.

Kõigele lisaks on käesoleval aastal 48- meetrise purskkaevude rivi vahele ennast ära mahutanud ka 35 m lai ning kuni 20 m kõrgusele paiskuv vesiekraan, kuhu loob visuaale Eesti videokunstnik Alyona Movko. Lisaks saab 21. augusti õhtul näha ka Alyona Movko tunnustatud videoinstallatsiooni Biopoees(ia).

Tallinna suurima linnaosa sünnipäevale pühendatud Lasnamäe päevad kestavad 28. augustini. Lasnamäe päevade kavaga saate tutvuda linnaosavalitsuse kodulehel: www.tallinn.ee/lasnamae ja FB lehel: https://www.facebook.com/Lasnamae

Поделись с Другом!

Оставьте отзыв или комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.