Lidl soetas Tallinnas järjekordse kinnistu

Autor/allikas:  pixabay.com.
Autor/allikas: pixabay.com.
Saksa odavpoeketile Lidl kuuluv Eesti ettevõte on soetanud kinnistu Mustamäel Mustika keskuse lähistel. Varasemast kuulub ettevõttele juba neli kinnistut.

Lidl Eesti OÜ on omandanud 5979 ruutmeetri suuruse kinnistu Tallinnas Mustamäel aadressil Karjavälja tänav 12, selgub kinnistusraamatust.

Kinnistu asub küllaltki lähedal Mustika keskusele, kus tegutseb kaubanduskett Prisma. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb ka Mustamäe keskus.

Juba varasemalt kuuluvad Lidl Eestile Tallinnas kinnistud Lasnamäel aadressidel Tähesaju tee 4 ja 6, Raadiku tänav 11 ja 11a, Kristiines aadressidel Lehe tänav T3 ja Sõpruse puiestee 53.

Samuti on firma omanduses Tartus Kalda tee 29 asuv kinnistu ning Narvas Tallinna maantee 7 asuv maatükk. Firma valmistab ette ka kahe krundi ostu Jõhvis.

Alates oktoobri keskpaigast on ettevõttele määratud ka neli uut juhatuse liiget, kelleks on Eglė Radžiūnė, Maciej Szymon Urbanski, Radostin Dimitrov Roussev-Peine ja Wojciech Franciszek Grohn, juba varasemast kuulub juhatusse Marius Kybartas. Kõik neist on seotud Lidli äriga Leedus.

Allikas: ERR

Поделись с Другом!

Оставьте отзыв или комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.