Lasnamäel tapeti 54-aastane mees

Tallinnas Lasnamäel leiti laupäeva hilisõhtul ühest korterist tapetud mees, politsei pidas kuriteos kahtlustatava kinni.

Politsei sai kell 23.50 teatLasnamäel tapeti meese, et ühest Sikupilli tänava korterist leiti vägivallatunnustega 54-aastase mehe surnukeha.

Politsei toimetas tapmises kahtlustatavana politseijaoskonda 56-aastase Vladimiri.

ПодробнееLasnamäel tapeti 54-aastane mees

Lasnamäe koolitüdruku tapmises kahtlustatakse tema venda

Möödunud aasta 15. detsembri keskpäeval leiti Lasnamäel ühest Paekaare tänava korterist Ilona (16) vägivallatunnustega surnukeha. Põhja prefektuuri organiseeritud ja raskete kuritegude talitus kontrollis kolme kuu jooksul mitmeid versioone, üks neist oli ka venna versioon. Uurimise käigust avalikkust ei informeeritud, ka ajakirjandus ei torkinud politseid üleliia – nii ei saanud Mahtra gümnaasiumi kümnenda klassi viielise õpilase, klassikaaslaste lemmiku tapmisest teist “kurikamehe”-lugu.

Kaastundeavalduste, järelehüüete ja piltilusa ning sädeleva tüdruku tapmise üle hämmingut väljendavate sissekannete masendav rivi Ilona “isiklikel lehekülgedel” venekeelsetes suhtlusportaalides aga aina kasvas. Märtsi lõpus pidas politsei kinni kahtlusaluse – kelleks on … tapetud Ilona vend Eduard (19). See ongi ainus fakt, mida Põhja ringkonnaprokuratuuri “mõrvaprokurör” Ainar Koik praegu kinnitab. Tõenäoliselt viitab prokuratuuri vaikimine sellele, et tõendeid napib ehk kahtlusalune ei ole tegu omaks võtnud ning vastust pole leidnud ekspertiisid, mis seostaksid kahtlusaluse täiesti kindlalt tapmisega.

ПодробнееLasnamäe koolitüdruku tapmises kahtlustatakse tema venda