Paekaare Gümnaasiumis jätkub õppetöö

Pommiplahvatuses kannatada saanud Paekaare Gümnaasiumi aknad said parandatud ja klassiruumid koristatud ühe päevaga, tänaseks oli koolimaja juba õppetööks valmis.

Tallinna linnapea Tõnis Palts avaldas kooli direktorile ja Tallinna Haridusametile tunnustust kiire ja tõhusa tegutsemise eest, vahendas Tallinna pressiteenistus.

2. ja 3. korrusel on vanadesse puitaamidesse pandud ühekordsed klaasid, 1. ja 4. korrusel on üksikud klaaspaketid ajutiselt suletud vineertahvlitega ning needki asendatakse veel täna ühekordse klaasiga. Lasnamäe linnaosa valitsus koristab tänase päeva jooksul koolimaja ümbruse.

Plahvatusega koolimajale tekkinud kahju rahaline suurus selgub järgmise nädala alguses. Haridusamet on küsinud purunenud akende vahetuseks hinnapakkumise kolmelt aknavalmistajafirmalt. Plahvatuse tagajärgede likvideerimise kulud kaetakse linnavalitsuse reservfondist.

Eile hommikul kell 8.32 toimus Punasel tänaval majade nr 17 ja 23 vahel plahvatus, mille tulemusel purunes umbes 30% aadressil Punane 17 asuva Paekaare gümnaasiumi aknaist. Ükski plahvatuse hetkel koolimajas viibinud õpilastest ja õpetajatest õnneks kannatada ei saanud.

Поделись с Другом!

Оставьте отзыв или комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.